O Kancelarii

https://www.tarnow-adwokat.pl/wp-content/uploads/2013/10/kamil2.jpg

Kamil Szybilski

E-MAIL
kancelaria@tarnow-adwokat.pl
TELEFON
+48 502 825 574

Ukończył studia prawnicze w 2009 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest absolwentem Szkoły Prawa Amerykańskiego – Jagiellonian University Law School and the Columbus School of Law of The Catholic University of America oraz stypendystą programu Socrates Erasmus – Università degli Studi di Messina, Sicilia / Italia. Od 2009 roku jest członkiem krakowskiej Izby Adwokackiej. Podczas aplikacji adwokackiej zdobywał doświadczenie w Kancelarii Adwokackiej w Krakowie. Włada językiem angielskim (certyfikat CAE) w tym językiem angielskim prawniczym (Legal English), oraz językiem włoskim. Jego praktyka koncentruje się na prawie karnym, choć prowadzi także sprawy cywilne – między innymi sprawy spadkowe, sprawy rodzinne, sprawy rozwodowe. Kancelaria mecenasa Kamila Szybilskiego prowadzi od wielu lat obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

https://www.tarnow-adwokat.pl/wp-content/uploads/2013/10/aga.jpg

Agnieszka Dziewiątkowska – Szybilska

E-MAIL
kancelaria@tarnow-adwokat.pl
TELEFON
+48 782 64 65 65

Od 2010 roku jest członkiem krakowskiej Izby Adwokackiej. Podczas aplikacji adwokackiej zdobywała doświadczenie w Kancelarii Adwokackiej w Krakowie.

Preferuje prawo cywilne i rodzinne. Posiada doświadczenie w stałej obsłudze firm transportowych, logistycznych, spedycyjnych – sprawy z zakresu prawa przewozowego, prawa transportowego, w szczególności sprawy rozstrzygane na podstawie zapisów konwencji CMR (dot. międzynarodowego przewozu towarów). Posiada doświadczenie w zakresie obsługi prawnej jednostek samorządu terytorialnego. Reprezentuje Klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, organami administracji publicznej, Policją oraz prokuraturą.  Włada językiem angielskim.

Czym się zajmujemy?

Kancelaria prowadzona przez adwokatów przy ul. Krakowskiej 3 w Tarnowie obsługuje zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi w sprawach cywilnych, karnych, a także z zakresu prawa pracy. W przypadku sporów z organami administracji publicznej, reprezentujemy przez właściwymi organami, a także przed sądami administracyjnymi. W zakresie spraw karnych, reprezentujemy Klienta w postępowaniu przygotowawczym – przed Policją oraz Prokuraturą, aż do ostatecznego rozstrzygnięcia sprawy przed właściwym sądem powszechnym, wydziałem karnym.

Podejmujemy się zleceń w województwie małopolskim oraz województwie podkarpackim.

W zakresie stałej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych mamy doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej niezależnie od położenia podmiotu obsługiwanego. Powyższe umożliwiają środki porozumiewania się na odległość.

Współpracę z Klientem realizujemy bezpośrednio lub przez dostępne możliwości kontaktu na odległość, dbając o ochronę danych naszych Klientów i zachowanie poufności przekazywanych treści.

WYGRANE SPRAWY
EDUKACJA I ROZWÓJ
ZADOWOLENI KLIENCI
LATA DOŚWIADCZENIA

O KANCELARII

Kancelaria prowadzona przez adwokatów przy ul. Krakowskiej 3 w Tarnowie obsługuje zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze.Reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi w sprawach cywilnych, karnych, a także z zakresu prawa pracy.

KONTAKT

33-100 Tarnów, ul. Krakowska 3/3a
+48 502 825 574
+48 782 646 565
kancelaria@tarnow-adwokat.pl

Wykonanie i opieka techniczna Comp-Web Studio.